آموزشگاه تصویربرتر

( با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای )

عکاسی هنر نام آشنایی است . زیرا علاوه بر این که اهل فن و هنر به آن می پردازند کاریست تفریحی و کارآمد و البته لذت بخش برای عموم مردم اما عکاسی حرفه ای مبتنی بر دو اصل علم و هنر است . و بی شک بدون هریک معنا و مفهومی ندارد و بدیهی است که پرداختن جدی به آن و حتی کسب درآمد از این هنر بر این پایه استوار است که به فراگیری کامل فن این رشته بپردازیم و اگر خواستار آنیم که در پله هایی بالاتر از مردمی که عکاسی را فقط وسیله ای برای ثبت خاطره ها می دانند بایستیم ، باید دانش خود را نسبت به این عرصه بالا برده و سعی در پرورش دید و نگاه خود نسبت به پیرامون ، نگرش و خلاقیتمان داشته باشیم تا به هدف های تعیین شده دsexchat i need help with my homeworkست یابیم . آموزشگاه تصویر برتر با فراهم کردن شرایط آموزشی ، تلاش در میسر کردن این امر دارد ، در دوره های آموزشی عکاسی این آموزشگاه عکاسی به صورت تئوری و عملی تدریس می شود که هنرآموزان بیشترین زمان یادگیری را به طور عملی می گذرانند .

این دوره ها که در ابتدا با مسائلی همچون آشنایی با هنر عکاسی ، آشنایی با دوربین های عکاسی ، آشنایی با کادر بندی ، رنگ ها و ترکیب بندی همراه است به طور پله پله هنرجو را به سطحی می رساند که توانایی کار در آتلیه را می یابد و در پایان هنرجو به راحتی با رشته های مختلف عکاسی نظیر تبلیغاتی ، پرتره و … آشناست . و حتی طی آموزش فتوشاپ که در همین دوره گنجانده شده است توانایی آن را دارد که عکس های خود را تنظیم رنگ ، نور و رتوش کند . یکی از حسن های دوره های عکاسی الزامی بودن تحویل پروژه است که این خود به پویایی هنرجویان کمک شایانی می کند بدین ترتیب که در پایان آموزش هر مبحث ، مدرس به هنرجویان تکالیف مربوطه را می دهد و این کار تا پایان دوره ادامه دارد تا در نهایت بهترین کارهای هر هنرجو به صورت آلبوم ارائه می شود . هنرجویان در این دوره کار در محیط باز و آتلیه را تجربه می کنند . آموزشگاه تصویربرتر با مدیریت رامین زینی با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور در رشته های عکاسی ،تصویر برداری ، تدوین درجه ۱ و ۲ هنرجو می پذیرد . به طور منظم دوره های آموزشی را براساس استاندارد های اعلام شده از طرف سازمان فنی و حرفه ای زیر نظر اساتید با سابقه کاری بالا و همچنین دارای تحصیلات آکادمیک هر رشته با شهریه های دولتی سازمان فنی وحرفه ای برگزار می نماید.

کارآموز پس ازاتمام دوره و شرکت در آزمون هایی که به صورت ماهیانه در طول سال برگزار می شود و قبولی در آزمون موفق به دریافت دیپلم رسمی سازمان فنی و حرفه ای می گردد ، که این مدرک تنها مدرک مهارت آموزی کل کشور می باشد که دارای مزایای بسیاری برای کارآموز می باشد .